Virtuali paroda „Pavasario takeliu“

Virtuali paroda „Pavasario takeliu“
Taip susiklostė situacija, kad šiais metais mūsų vaikai pavasario ženklų ieškojo su tėveliais. O jiems „kelius“ parodyti stengėsi mokytojos. Kiekvieną savaitę siųsdamos užduotėles veiklai ir patardamos, kaip patyriminį ugdymą geriau išnaudoti vaikų lavinimui. Mažieji žibuokliukai džiaugėsi žydinčiais sodais, pynė pienių vainikus, grožėjosi žibutėmis, narcizais ir tulpėmis. Mokėsi pažinti, sėti ir auginti daržoves. Visus mažųjų darbelius sunku ir išvardinti. Jų veiklos rezultatai atsispindi virtualioje parodoje „Pavasario takeliu“.
Dėkojame „Saulutės”, „Obuoliuko”, „Voveraitės“ grupių vaikams, tėveliams ir mokytojoms.
Parodos organizatorė mokytoja-metodininkė Virginija Žarnauskienė

https://www.darzelis-zibute.lt/wp-content/uploads/2020/06/video-1591100068.mp4