Projektas „Basos kojos“

                 Sužaliavo, atsigavo gamta. Dažniau aplanko džiugi nuotaika. Per šiuos mokslo metus paaugome, sustiprėjome, patobulėjome.  Saulutė kviečia į kiemą vaikus, kurie laukia vasarėlės, naujų patyrimų, įspūdžių.

Norime pasidžiaugti nauja sveikatos stiprinimo, fizinį aktyvumą skatinančia erdve. Džiaugiamės aktyviais, bendradarbiaujančiais, ikimokyklinio ugdymo mokytojų  sumanymus palaikančiais tėveliais, kurie prisijungė prie projekto įrengti sveikatingumo takelį.  Gegužės 14 dieną  susirinko į talką daryti S. Kneipo metodika paremtą refleksoterapinį takelį „Basos kojos“, kuris taptų vaikučių  kasdienio gyvenimo dalimi, fizinę ir emocinę savijautą gerinančia priemone.  Takelio paviršiaus dangai naudotos natūralios gamtinės medžiagos, kuriomis labai sveika vaikščioti basomis. Įvairaus šiurkštumo ir dygumo dangos dirgina padus ir palankiai veikia visą organizmą. Taip yra todėl, kad paduose išsidėstę aktyvieji taškai, kurie yra susieti su kiekvienu vidaus organu.

Norime pasidalinti talkos įspūdžiais, nuostabiomis  bendradarbiavimo akimirkomis.

                                           Specialioji pedagogė metodininkė N. Bulotienė