eTwinning projektas „Pavasario žiedeliai“

Pavasaris – nuostabus metas stebėti ir tyrinėti atbundančią gamtą, grožėtis jo spalvomis, todėl balandžio-gegužės mėnesiais startavo eTwinning projektas „Pavasario žiedeliai“.  Projektas skirtas pažinti pavasario gėles: žibutę, pienę, tulpę, narcizą. Pastebėti jų grožį, spalvas, augimo sąlygas. Suteikti vaikams džiugių emocijų aktyviai bendradarbiaujant su kitų grupių vaikais. Respublikinis projektas sulaukė didelio susidomėjimo, prie kurio iš visos Lietuvos prisijungė net 54 pedagogai. Projekto dalyviai aktyviai dalijasi savo gražiausiomis akimirkomis: nuotraukų koliažais ir nuotraukomis pasivaikščiojimų gamtoje ir taip ieškant žydinčių gėlių, jų tyrinėjimu, kartu su tėveliais kuriamomis pasakomis ir eilėraščiais apie gėles bei įvairiais kūrybiniais darbeliais iš pavasarinių gėlių. Pasibaigiant projektui bus sukurtas video filmukas iš visų projekte dalyvavusių pedagogų atsiustų veiklų.

Projektą organizuoja mokytojos: Sandra Nalevaikienė, Virginija Žarnauskienė, Odeta Lemkienė, Asta Vaitiekūnienė.

https://www.youtube.com/watch?v=ad55frkSAyQ&feature=youtu.be