Džiugina naujos erdvės

Smagu matyti linksmą, laimingą, kūrybišką ir visapusiškai besiugdantį vaiką. Prie šio proceso aktyviai prisideda ir mūsų įstaigos vaikučių tėveliai. „Naminuko“ gr. tėvelis Giedrius Balčius sužinojęs apie šią idėją sutiko bendradarbiauti, įkuriant „Turisto“ erdvę, kurioje vaikai smagiai leistų laiką vasaros metu. Kūrybingas tėtis pasirūpino reikiamomis medžiagomis ir pastatė turisto namelį. Geras pavyzdys užkrečiamas, tad prie turisto erdvės prisidėjo ir dar vienas tėtis – Giedrius Ražas. Jis pasirūpino mediniais padėklais, iš kurių buvo padaryta šaškių stalas, kur vaikučiai gali prisėsti ir pažaisti, taip pat mažieji turistai gali pasisupti hamake, pailsėti turistinėse kėdutėse, prisėsti prie laužavietės. Prie šios erdvės įkūrimo prisidėjo ir „Eglutės“ gr. mokytoja Rūta Milašienė.

Vaikai džiaugiasi, turėdami erdvę, kurioje gali smagiai praleisti laiką. Norime padėkoti tėveliams, kurie padėjo įkurti „Turisto“ erdvę ir taip suteikti daug džiaugsmo ugdytiniams.

Mokytoja Laima Kudelienė