Daugiafunkcinis namukas vaikams.

Lopšelis-darželis „Žibutė“ jau antri metai keičia savo lauko erdvių „veidą“, atnaujindamas bei pritaikydamas jas visapusiškam vaikų ugdymui(si). Mokytojos, bendradarbiaudamos su grupės vaikų tėveliais, pasirenka vieną ar kitą erdvę ir planuoja bei įgyvendina savo sumanymus.
„Ąžuoliuko“ grupės mokytoja metodininkė Asta Buragienė paskatino grupės tėtį Arvydą Lipnicką vienoje iš darželio teritorijos erdvių pastatyti daugiafunkcinį namelį, skirtą įvairioms vaikų veikloms. Sumanymui gavus pritarimą iš darželio direktorės, iniciatyvus ir kūrybingas tėtis A. Lipnickas sukūrė namelio bei jo priedų projektą, pasirūpino visomis medžiagomis, skirtomis namelio statybai, ir karantino metu, kol darželis neveikė, jį pastatė.
Namelio viduje įrengta kompaktiška ir funkcionali mini virtuvėlė su darbastaliu ir keliomis lentynėlėmis, staliukas su suoliukais. Namelio aplinkoje yra keletas judriai veiklai skirtų priemonių : komplektas žiedų mėtymui, priemonės taiklumą lavinančiam žaidimui „Mėtau kamuolius“, lenktynių trasa žaisliniams automobiliams. Ant namelio išorinės sienos tėtis pritvirtino piešimo lentą vaikų meninei raiškai lauke. Namelio palangės lovelyje jau žydi gėlės.
Taigi, šiuo metu mes turime nuostabią daugiafunkcinę erdvę, kurioje vaikai gali vienu metu užsiimti keliomis veiklomis: pažintine, eksperimentine, kūrybine, judria. Nuoširdus ačiū iniciatyvos įgyvendintojui tėčiui A. Lipnickui, o taip pat kitiems tėčiams ir mamoms, talkinusiems įrengiant šią erdvę: Gerdai Juodienei, Eimantui Balčiui, Alvitai Žmuidinavičienei ir Audriui Žmuidinavičiui, Dovilei Lipnickienei.
Prie šios erdvės įrengimo piniginėmis lėšomis prisidėjo „Ąžuoliuko“, „Bitelės“, „Meškiuko“, „Saulutės“, „Aguonėlės“ ir „Voveraitės“ grupių tėveliai – nuoširdus ačiū jiems.
Taip pat dėkojame UAB „Lankava” Druskininkų filialo direktoriui L. Janeikai ir „Orliuko” lentpjūvės darbuotojams už pagalbą bei patarimus daugiafunkcinio namelio gamybai, V. Čėsnai („Snaigupės gėlės“) už gražias gėles, kurios žydi namelyje ant palangės. Jūsų visų nuoširdžiai ištiesta pagalbos ranka mūsų vaikams padovanojo labai didelę dovaną, kuria vaikai džiaugsis tikrai ne vienerius metus.

Mokytoja metodininkė Asta Buragienė