Žiemos olimpiada tęsiasi

Žiemos olimpiados linksmybės tęsiasi! Paspaudus žiemiškam šaltukui, ledo ritulio ir biatlono rungtyse jaunesniojo ir viduriniojo amžiaus grupių žaidėjai varžėsi salėje. Po aktyvaus judėjimo, „Kregždutės“, „Naminuko“ ir „Eglutės“ grupių ugdytiniai, grupėse spalvino Lietuvos tautinius ornamentus. Išgražinti ornamentai puošia tautinę juostą (eksponuojama darželio koridoriuje). Vienas iš Žiemos olimpiados uždavinių yra dalyvauti ikimokyklinių įstaigų veiklos foto parodoje Dovana Kaunui – tautinė vienybė!. Gražiausią tautinės juostos dalį nufotografavome  ir nusiuntėme Kauno l/d „Spragtukas“ organizatoriams.

Vyresniojo ir priešmokyklinio amžiaus vaikučiai akmenslydžio sporto šaką išbandė kieme. Po žiemos žaidimų ir šėlionių, šios amžiaus grupės vaikai susitiko viktorinoje „Žiemos olimpiada 2019“.

Džiaugiuosi darželio bendruomenės aktyvumu, vaikučių klegesiu ir nuoširdumu!

„Sportas žiemą: misija įmanoma“!!!

Neformaliojo švietimo (kūno kultūros) mokytoja Edita Kibirkštytė