Tradicinis „Dviračių žygis“

Tradicinis „Dviračių žygis“
Birželio 5-ąją Druskininkų savivaldybės mokyklų mokiniai ir lopšelio darželio „Žibutė“ „Saulutės“ ir „Meškiuko“ grupių auklėtiniai su mokytojais, dalyvavo dviračių žygyje. Druskininkų sporto centro inicijuota akcija – ne tik smagi atrakcija, bet kartu ir prevencinė priemonė, prieš vasaros atostogas vaikams primenanti apie saugumą ir atsakingumą keliuose. Prie starto linijos su vasaros pradžia visus pasveikino Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius kuris vaikams linkėjo smagių žygio akimirkų bei saugios ir įspūdžių kupinos vasaros. Susirinkusiuosius taip pat sveikino Druskininkų sporto centro vadovas Vilmantas Matkevičius, Druskininkų policijos komisariato atstovai vaikams priminė saugaus važiavimo dviračiais taisykles. Žygio dalyviai finišavo Jaunimo užimtumo centre, kur dalyvavo estafetėse ir klausimų viktorinoje. Vaikai buvo apdovanoti atšvaitais ir linksmais prizais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Rita Rimkevičiūtė