Mažųjų Velykėlės

Velykos – gražiausia pavasario šventė. Vaikučiai labai jos laukė: kartu su auklėtojom iš popieriaus, siūlų gamino margučius, puošė jais Velykų medžius, augino žolytę, gamino sveikinimus šeimai.

Pačius mažiausius darželio vaikučius sukvietė ir pasveikino su pavasariu Velykė (auklėtoja Vida Kvaraciejūtė) ir jos pagalbininkas kiškutis (auklėtoja Odeta Lemkienė). Į salę atropojo vabaliukai („Aguonėlės“ grupė), atstriksėjo kiškučiai („Boružėlės“ grupė), ten dar cypsėjo viščiukai ( „Drugelio“ grupė), čiulbėjo paukščiukai („Obuoliuko“ grupė), sužydėjo gėlytės („Nykštuko“ grupės vaikučiai). Vaikai klausėsi paukštelių čiulbėjimo, patys bandė pamėgdžioti giesmininkus, dainavo, šoko muzikinius ratelius, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, rideno kiaušinius.

Šventės pabaigoje Velykė ir kiškutis padėkojo vaikams ir pakvietė pratęsti šventę grupėse. Visoms grupėms įteikė po dovanėlę.

Šventės metu visus lydėjo džiugi pavasario nuotaika, geras nusiteikimas suteikė daug džiaugsmo.

Auklėtoja Vida Kvaraciejūtė