Išvyka į Suvalkus

2018-03-20 jau antrą kartą lopšelio-darželio ,,Žibutė“ ugdytiniai vyko į Suvalkus. Šį kartą į sporto ir poilsio centrą, kuriame vyko ,,Lenkijos – Lietuvos olimpinės žaidynės jauniems sportininkams“. Sportinės rungtys buvo labai įdomios ir žaismingos. Pertraukėlių  metu grožėjomės nuostabiais lenkų vaikų ir jų pedagogų pasirodymais. Svetingi kaimynai pasirūpino svečiais ir pavaišino šiltais užkandžiais.

,,Varpelio” ir ,,Ežiuko” grupių vaikai džiaugėsi kelione, kurioje galėjo pažinti save nenumatytose situacijose.

Dėkojame tarptautiniam INTTEREG Lenkija – Lietuva projektui ,,Būsi aktyvus – būsi sveikas” už galimybę tobulėti seminarų metu ir susipažinti su Alytaus, Varėnos ir Lenkijos darželių auklėtojom ir vaikais.

Kūno kultūros mokytoja Edita Kibirkštytė