„Ikimokyklinukų Žiemos Olimpiados 2019“ atidarymas

Sausio 16-a darželyje ypatinga diena – „Ikimokyklinukų Žiemos Olimpiados 2019“ atidarymas!!! Gražios gamtos apsupty, mažojo futboliuko aikštelėje sportiškiausia 2018 m. darželio grupė „Ąžuoliukas“ iškilmingai įnešė Olimpinių žaidynių atributiką: olimpinius žiedus, vėliavą ir deglą. Pastarąjį, visiems dalyviams iš širdies traukiant „Olimpinį himną“, uždegė lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorė Rasa Vaisietienė. Kiškiukas Olimpiukas (vyresnioji neformaliojo švietimo (kūno kultūros) mokytoja Edita Kibirkštytė) pasidžiaugė ištvermingais šventės dalyviais, kurie po nuotaikingos mankštos dar bėgo Olimpinę mylią.

Puikus startas! Dėkojame Respublikinei ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijai už kvietimą dalyvauti respublikinėje „Ikimokyklinukų Žiemos olimpiadoje 2019“. Dar susitiksime kitų žiemos sporto šakų rungtyse.

Neformaliojo švietimo (kūno kultūros) mokytoja Edita Kibirkštytė