Atsisveikinimo su darželiu šventė „Tariu sudie…“

Atrodo dar visai neseniai vaikai atvėrė duris į pasakų ir žaidimų pasaulį, pirmą kartą atėjo į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio, nežinomybės, klausimų. Tačiau greitai daugeliui vaikučių darželis tapo antraisiais namais. Gaila, kad laikas taip greitai bėga, o skaisti pavasario saulutė tarytum primena, kad atėjo laikas atsisveikinti su darželiu.
Gražią ir saulėtą paskutinę gegužės savaitę lopšelio – darželio „Žibutės“ ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių vaikučiai paskutinį kartą susirinko į spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Žengdami į šventiškai papuoštą salę pro simboliškus vaikystės vartus „mažieji abiturientai“ mojavo pasiliekantiems draugams ir žaisliukams.
Šventės metu skambėjo juokas, muzika, dainos, eilėraštukai, vaikai keliavo po stebuklingą vaikystės pasaulį. Vaikai darželyje įgijo daug žinių, mokėjimų, įgūdžių ir pasiruošė naujam gyvenimo etapui. Ta proga direktorė Rasa Vaisietienė ikimokyklinės grupės vaikučiams įteikė „kelialapius“ į priešmokyklinę grupę, o priešmokyklinukams – priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus bei palinkėjo sėkmės pirmoje klasėje.
Žvelgiant į švytinčius ugdytinių veidukus norisi palinkėti jiems pasidžiaugti per lauką bėgančiais saulės spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti smėlio pilis, pasisupti smagiose vaikystės supynėse. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar ilgai ilgai nesibaigia…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Rita Rimkevičiūtė