5-asis solidarumo bėgimas

Rudenį visoje Lietuvoje vyksta jau tradicija tapęs 5-asis Solidarumo bėgimas, kuriuo siekiama skatinti solidarumą, supratingumą ir socialinį jautrumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairiaus amžiaus moksleivių. Solidarumo bėgimas – tai unikalus projektas, kurio metu moksleiviai, susivieniję bendrai sportinei veiklai, gali padėti vieni kitiems.

Solidarumo bėgimo tikslai – ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą.

Spalio 2 dieną mūsų įstaiga prisijungė prie 5-ojo Solidarumo bėgimo, kurio metu vaikai ne tik linksmai praleido laiką, bet ir rinkome paramą. Surinktos lėšos skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.

Šių metų Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Solidarumo bėgimą palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Naruckienė